E2EH-X12B1 2M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M30
- 型號:
- E2EH-X12B1 2M
- 品牌:
- Omron
- 交期:
- 6-10工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Box
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M30
- Output Type
- PNP-NO, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.472" (12mm)
- Shielding
- Shielded
- Operating Temperature
- 0°C ~ 100°C
- Termination Style
- Cable Leads
- Voltage - Supply
- 10V ~ 32V
- Material - Body
- Stainless Steel
- Sensor Type
- Inductive
- Ingress Protection
- IP67, IP69K
- Indicator
- LED
- Response Frequency
- 100Hz